Projektowanie katalogów

projektowanie Katalog firmowy
Katalog firmowy to ciekawa forma prezentacji, która w łatwy i szybki sposób może zaprezentować ofertę wraz z pełnym opisem produktu. Potrafi nie tylko zainteresować potencjalnego odbiorcę i skupić jego uwagę nie tylko na głównych aspektach oferty, ale również powiedzieć coś więcej o jej szczegółach. Projektowanie katalogów produktowych, reklamowych i firmowych wymaga doświadczenia, które nasza Agencja posiada. Podczas tworzenia staramy się, aby były nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale przede wszystkim czytelne.

Katalog to materiał, który możemy wręczyć klientowi podczas spotkania, a on przeglądając go później może podtrzymać dobre wrażenie oraz wyczytać dodatkowe informacje o ofercie firmy. Często katalog nazywamy jest jako folder reklamowy.

Najczęstsza formą katalogów reklamowych jest format A4.

Mamy klientów z takich miast jak: Poznań, Wrocław, Warszawa, Katowice, Szczecin, Leszno, Gniezno, Kraków, Piła i wielu innych.

Nasza oferta obejmuje również druk katalogów w bardzo atrakcyjnych cenach!!!

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ tel.  507 187 127

 

 

Wybierz co Cię interesuje i zobacz nasze realizacje

CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo / Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem