Serwisy www, portale, wortale

Dzięki nam Twój portal lub serwis www będzie spełniał postawione cele i zadania.projektowanie portali internetowych
Nie ukrywajmy zaprojektowanie portalu internetowego to proces bardziej złożony niż strona www. Dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Nasz przepis na udany projekt jest prosty - gotowe i sprawdzone własne rozwiązania informatyczne, zespół wysoko wykwalifikowanych, nieustannie podnoszących umiejętności pracowników oraz co najważniejsze zrozumienie potrzeb i koncepcji Klienta.

Prace związane z realizacją serwisów internetowych obejmują zakres od pojęcia portalu wertykalnego, czyli tzw. wortalu - wyspecjalizowanego w określonej branży czy tematyce - finansach, biznesie, edukacji, medycynie, prawie, motoryzacji, etc. po zaawansowany portal korporacyjny zawierający wszelkie niezbędne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa komponenty: informacyjne strony WWW, dokumenty pochodzące z sieci korporacyjnej, aplikacje internetowe (np. dostęp do baz danych, środowisko wymiany informacji dla użytkowników mobilnych) oraz połączenie z serwisami społecznościowymi typu Facebook, NaszaKlasa, Twitter, Youtube lub inne wybrane przez Klienta. Oferujemy atrakcyjne wizualnie projekty, ale przede wszystkim funkcjonalne narzędzie wspierające codzienną pracę firmy i skuteczność biznesową. Wykonujemy również portale społecznościowe, informacyjne, ogłoszeniowe oraz rozrywkowe.

Ogromną zaletą zaprojektowanych i stworzonych przez nas serwisów internetowych jest bardzo duża ilość gotowych, używanych i rozbudowanych rozwiązań. Do takich podstawowych możemy zaliczyć mechanizmy Kampanie Bannerowe, Katalog produktów + ocenianie + komentarze, Testy i opinie, Ogłoszenia, Oferty pracy, Społeczność, Katalog firm, Katalog nieruchomości + integracja z zewnętrznymi portalami, Katalogi z dokumentami oraz płatności online, rejestracji i zakładania kont.
CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo / Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem