Nasze produkty

Nasze oprogramowanie

CMS CD-WEB System zarządzania treścią
System CMS to łatwe, dynamiczne oraz intuicyjne oprogramowanie do zarządzania treścią strony internetowej. Ze względu na spore możliwości oraz elastyczność jest to idealne rozwiązanie zarówno dla prostych stron www jak i zaawansowanych serwisów internetowych.
 

Sklep internetowy, platforma e-commerce
Jeżeli szukasz narzędzia do sprzedaży internetowej,nasz sklep www spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Ogromną zaletą naszej aplikacji jest prostota w administrowaniu, ale przede wszystkim bardzo duża ilość gotowych, używanych i rozbudowanych rozwiązań.
 

Szkolenia online, platforma szkoleniowa, e-learning
Platforma szkoleniowa e-Learning CD-WEB to nowoczesne narzędzie, które rewolucjonizuje sytuację w e-learningu. Dokonuje radykalnych przewartościowań w dotychczasowym pojmowaniu szkoleń firmowych, ale nie tylko, gdyż e-Learning CD-WEB to system elastyczny i uniwersalny.

 

CRM CD-WEB System relacji z klientem, zarządzanie firmą
CRM to rozbudowane narzędzie do zarządzania relacjami z klientami, które wyposażone jest w rozmaite moduły komunikacji. Dzięki szybkiemu dostępowi do informacji oraz sprawnej ewidencji zwiększysz wydajność swojej firmy i tym samym ograniczysz koszty działalności.
Więcej
 

Książka Obiektów Budowlanych Online
Książka Obiektów Budowlanych oraz Zarządzanie usterkami i zaleceniami z przeglądów. Zaawansowany system administrowania usterkami i ich statusem z obsługą terminów, zadań, przeglądów i spisem liczników
Więcej
CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo / Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem