Wizytówka Google Maps

Twoja firma musi być widoczna na mapie google.wizytówka na mapie google
Pewnie chciałbyś, aby firmowa strona była widoczna w wyszukiwarce lub by potencjalny Klient znalazł lokalizację twojej firmy wraz z krótką wizytówką na mapie satelitarnej. Taką możliwość daje nam usługa miejsc Google Maps. Wpisując przykładowo w Google "nazwa firmy Poznań", a po kliknięciu wybierając zakładkę "Mapa" możemy zobaczyć podstawowe informacje, które ułatwią zarówno szybki kontakt oraz łatwy dojazd dzięki mapom drogowym, satelitarnym lub terenowym oraz nawet zobaczyć zdjęcie tzw. Street View.

Wizytówka Google to uproszczona wersja strony internetowej, którą możesz zrealizować w naszej Agencji Interaktywnej. Gotową realizację możesz zamieścić na własnej witrynie. Utrzymanie miejsc Google jest całkowicie bezpłatne.

Pamiętaj, że obecność na mapie Google jest istotnym elementem promocji firmy, gdyż ludzie szukają firm znajdujących się najbliżej ich miejsca zamieszkania.
CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo/Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem