Pniewy


Strony internetowe

Nasza Agencja Interaktywna oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozawla na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celeme jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to takżę optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki..
 
Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
Internet dzisiaj to nie tylko standard czy wręcz wymóg w biznesie. Bardzo często działania marketingowe i promocyjne z wykorzystaniem nowych mediów są nie tylko prowadzone równolegle do tradycyjnej komunikacji, lecz wręcz tylko tą drogą, to jest poprzez Sieć. CD-WEB Agencja Interaktywna wpisuje się w te współczesne potrzeby i tendencje - specjalizujemy się w szeroko pojętych projektach związanych z Internetem.

W ciągu przeszło dziesięcioletniej obecności na rynku usług internetowych CD-WEB Agencja Interaktywna zaprojektowała i opublikowała setki serwisów internetowych i sklepów on-line. Stworzyliśmy wiele unikalnych projektów graficznych, również na potrzeby DTP. Wprowadziliśmy wielu klientów w świat mediów społecznościowych, pielęgnując ich wizerunek i troszcząc się o komunikację z użytkownikami. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi rezultatami w dziedzinie pozycjonowania, czyli SEO. Jesteśmy stabilną agencją o ugruntowanej pozycji i bogatym portfolio.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szczegółowym propozycjami i skontaktowania się z naszymi przedstawicielami, którzy na terenie Pniew dojadą na spotkanie z Państwem.
CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem