Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe stały się głównym źródłem marketingu.prowadzenie konta na facebook
Serwisy społecznościowe, czyli portale www skupiające wokół siebie społeczność internetową tworzą tzw. Social media. Umożliwiają komunikację między użytkownikami i stanowią przy tym bardzo popularną formę spędzania czasu w Internecie.

Działania naszej Agencji Interaktywnej skupiają się nie tylko na integracji stron firmowych z serwisami społecznościowymi, ale także tworzeniem, zakładaniem i prowadzeniem kont firmowych na takich portalach jak Facebook, Google+, Youtube, Twiiter itd. Media społecznościowe stanowią niezwykle cenny element promocji i komunikacji dla firmy, marki czy produktu.

Nasz system CMS posiada gotowe rozwiązania w których poprzez wtyczki społecznościowe posiadamy możliwość włączenia wyjeżdżającej zakładki Facebook z prawej strony - "Lubię to" plus lista osób. Posiadamy również możliwość dodawania komentarzy z poziomu własnej strony internetowej, natomiast podstrony produktów zostały wyposażone w specjalne meta tagi (The Open Graph protocol) dla serwisu Facebook. Proszę pamiętać, że to tylko tak naprawdę część rozwiązań, które możemy wdrożyć.

Nasza oferta to także obsługa serwisów - Twitter, Google+, Youtube lub mniej popularnych. Wszystko zależy od oczekiwań i potrzeb Klienta na jaką społeczność chce skierować swoje działania.
CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo/Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem