Kostrzyn


Strony internetowe

Nasza Agencja Interaktywna oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozawla na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celeme jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to takżę optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki..
 
Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
Dobrze trafiłeś, oto oferta CD-WEB Agencji Interaktywnej. CD-WEB to: 10 lat doświadczenia na trudnym rynku usług internetowych, wiele skutecznych i kompleksowych rozwiązań, nieustanny rozwój i w końcu, lecz nie na końcu, zadowolenie setek klientów, dla których przez tę przeszło dekadę mieliśmy przyjemność pracować.

Tworzymy strony www (projekt, budowa, CMS), pozycjonujemy (SEO oraz linki sponsorowane), doradzamy, działamy w obszarze mediów społecznościowych, projektujemy grafikę na potrzeby DTP - i oczywiście jeszcze więcej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: chętnie odpowiemy na pytania, bez problemów dojedziemy na spotkanie z Wami (także na terenie Kostrzyna).
CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem