Tarnowo Podgórne


Strony internetowe

Nasza Agencja Interaktywna oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozawla na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celeme jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to takżę optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki..
 
Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
CD-WEB Agencja Interaktywna oferuje Państwu najwyższej jakości strony internetowe, wyposażone w autorski System Zarządzania Treścią (CMS). Tworzymy sklepy internetowe, posiadające napisany przez CD-WEB system CRM - wysoce rozbudowane narzędzie do zarządzania relacjami z klientami. Projektujemy grafikę (także na potrzeby DTP) i wykonujemy profesjonalne fotografie. Posiadamy w naszej strukturze wyspecjalizowany dział SEO, czuwający nad całością zagadnień pozycjonerskich i SEM. Troszczymy się o wizerunek naszych klientów, prowadząc szereg działań poprzez media społecznościowe (Social Media). Dysponujemy niezawodnymi serwerami (usługi hostingowe), rejestrujemy domeny, świadczymy usługi doradcze. CD-WEB - kompleksowe rozwiązania internetowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz dotychczasowymi realizacjami, zachęcamy do kontaktu z naszą agencją.

Tarnowo Podgórne - dojeżdżamy do klientów.
CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem