Pozycjonowanie stron www - SEO, SXO

Inwestując w pozycjonowanie swojej strony możesz zwiększyć kilkukrotnie liczbę jej odwiedzin.pozycjonowanie stron www Poznań
Pozycjonowaniem stron internetowych to nic innego jak działania mające na celu sprawić, aby określona fraza dla danej strony w wyszukiwarce znajdowała się jak najwyżej na liście wyników. To przede wszystkim bardzo skuteczna metoda marketingu internetowego prowadząca do pozyskania spersonalizowanego klienta. Dzięki pozycjonowaniu możemy wielokrotnie zwiększyć liczbę odwiedzin, a co za tym idzie zwiększyć prawdopodobieństwo jego pozyskania. Dlaczego warto - proszę odpowiedzieć sobie na pytanie: Masz stronę po to by tylko ją mieć, czy po to aby na niej zyskać?

Posiadamy odpowiednie doświadczanie i skuteczność w pozycjonowaniu. Nie skupiamy się tylko na windowaniu fraz w wyszukiwarce, ale przede wszystkim na ich doborze, co przekłada się na upragniony efekt i tym samym zadowolenie naszych Klientów.

SXO to nowa usługa, która łączy elementy SEO oraz UX (ang. User Experience czyli budowanie doświadczeń użytkownika).  Projektowanie user experience to opracowanie stron lub sklepów uwzględnia dostarczenie użytkownikom jak najlepszej interakcji oraz pozytywnych doświadczeń. Strona www czy sklep internetowy powinny być dla odwiedzającego klienta jak najbardziej funkcjonalne, atrakcyjne, użyteczne i przyjazne. Użytkowanie takiej strony powinno dawać satysfakcję i sprawiać przyjemność dla Klienta.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą to prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który umożliwi nam wycenę usługi pozycjonowania.


Zapytanie o pozycjonowanie
Osoba do kontaktów *
Firma
Email *
Telefon *
Adres strony www *
Branża *
słowa kluczowe do pozycjonowania *
Dodatkowe uwagi
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo / Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem