Aktualizacje CMS CD-WEB

Bądź na bieżąco i aktualizuj system CMS CD-WEB.

Dzięki temu rozwiązaniu możesz dokonać dosłownie rewolucji na swojej stronie i dokonać skoku technologicznego. Aktualizacja witryny to nie tylko sporo nowości technologicznych, ale takich które pozwolą nadal być trendy.

System CMS CD-WEB został zaprojektowany w taki sposób, aby klienci posiadający jego starszą wersję mogli go zaktualizować do najnowszej wersji bez utraty danych, a tym samym cieszyć się nowymi funkcjami i rozwiązaniami. CMS jest konsekwentnie rozbudowywany o nowe moduły i gotowe rozwiązania od kilku lat.

Dlaczego warto?

Chociażby dlatego, że dzięki aktualizacji będziesz mógł zintegrować własną stronę z jakże dzisiaj popularnym serwisem FACEBOOK poprzez wtyczki społecznościowe typu „Lubię to” i tym samym zyskasz nowy sposób promocji swojej firmy lub produktu.

Wprowadziliśmy również bardziej atrakcyjny i widowiskowy system prezentacji zdjęć w galerii.

To tylko 2 pierwsze z brzegu zmiany jakich dokonaliśmy, a które możesz mieć na swojej stronie za niewielką opłatą. Nie czekaj aż wyprzedzi Cię konkurencja w walce o Klienta. Zadzwoń do nas, a przekonasz się co możemy zaoferować.

Pełna lista zmian znajduję się w zakładce Wersje CMS CD-WEB.

Support CD-WEB.pdf Cennik aktualizacji i supportu
300 KB | Pobierz

CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo/Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem