Książka Obiektu Budowlanego

Zapraszamy na stronę programu: www.kobsystem.plKsiążka obiektów Budowlanych online

Książka Obiektu Budowlanego oraz Zarządzanie usterkami i zaleceniami z przeglądów

Zaawansowany system online do prowadzenia Książek Obiektów Budowlanych, administrowania usterkami i ich statusem z obsługą terminów, zadań, przeglądów i spisem liczników. Dostęp do programu poprzez przeglądarkę internetową.

Wszystko to zyskujesz używając KOBSYSTEM

System gwarantuje natychmiastowy dostęp do Książki Obiektu Budowlanego wraz z możliwością jej wydruku. Zapewnia rozliczalność pracowników z ich zadań, zgodnie z przyznanymi uprawnieniami. Terminy przeglądów i aktualizacja danych o usterkach oraz wszystkich statusów w jednym miejscu.

Dla kogo

Szukasz narzędzia do globalnego zarządzania stanem obsługiwanych nieruchomości oraz statusem ich napraw i kosztami? Chcesz znać na bieżąco zbliżające się terminy i mieć wgląd w już przeprowadzone prace oraz ich zakres? Kontrahenci potrzebują dostępu do listy usterek, które są do usunięcia w obsługiwanych obiektach?

Nasza platforma daje jasny podgląd wszystkich najnowszych statusów w podlegających kontroli obiektach. Czytelne ikony i krótkie opisy funkcji pozwalają na intuicyjną obsługę i proste poruszanie się po wielu dostępnych możliwościach. Wszystkie wprowadzane dane można łatwo segregować i filtrować według dat, osób odpowiedzialnych za dane zadanie oraz typu podejmowanego działania.

Dostępne moduły KOBSYSTEM

KSIĄŻKA OBIEKTU BUDOWLANEGO

Moduł do obsługi przeglądów technicznych i prowadzenia elektronicznej Książki Obiektu Budowlanego wymaganej polskim prawem. Zawsze pod ręką. Z całą potrzebną dokumentacją!

ZARZĄDZANIE USTERKAMI I ZALECENIAMI

Sprawna kontrola usterek i administrowanie zaleceniami z przeprowadzonych przeglądów budowlanych w jednym miejscu. Aktualizuj statusy, dodawaj komentarze i zdjęcia.

LISTA OBIEKTÓW BUDOWLANYCH

Obszerna informacja o wszystkich Twoich Obiektach wraz z dostępem do przypisanych Książek Obiektu Budowlanego.

SPIS I RAPORTOWANIE LICZNIKÓW

Bieżąca kontrola i aktualizacja zadań związanych ze spisywaniem stanu liczników oraz wielkościami zużycia mediów w podległych nieruchomościachProgram komputerowy, program online, program do prowadzenia książki budowlanej obiektu, przeglądy techniczne, przeglądy budynków, audyty, nadzór obiektów, program do liczników, narzędzie, obsługa przeglądów budowlanych, przeglądy budowlane, prowadzenie książek budowlanych, zarządzanie usterkami.

CD-WEB Agencja Interaktywna
ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo/Poznań
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem