Szamotuły


Strony internetowe

Nasza Agencja Interaktywna oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozawla na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celeme jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to takżę optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki..
 
Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
CD-WEB to agencja interaktywna, od wielu lat skupiona na sektorze najnowszych technologii internetowych.

Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe, tworzymy profesjonalne serwisy www, wprowadzamy firmy i marki w obszar Social Media (Facebook), dbamy o wysokie pozycje naszych klientów w wyszukiwarkach poprzez efektywne pozycjonowanie (SEO). Ponadto świadczymy usługi doradcze, rejestrujemy domeny i zapewniamy niezawodny hosting (serwery).

Jeżeli chcielibyście Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zachęcamy do kontaktu - na terenie Szamotuł dojeżdżamy do klientów, starając się rozpoznać ich potrzeby w trakcie spotkań.
CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem