Oborniki


Strony internetowe

Nasza Agencja reklamowa oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozwala na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy w naszej agencji reklamowej projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celem jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to także optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki.
 

Przyjazne strony internetowe

Dużo osób na pytanie z czym kojarzą im się Oborniki mogłoby stwierdzić, że to małe miasto gdzieś w Wielkopolsce. Inni stwierdziliby o Obornikach, że leżą koło Poznania. Ale z pewnością warto taki wizerunek zmienić! Więc jeśli prowadzisz tutaj jakąś ciekawą działalność, handlujesz produktami, które powinna poznać cała Polska lub po prostu oferujesz usługi przydatne dla oborniczan i mieszkańców z bliższej lub dalszej okolicy - postaw na przyjazną i responsywną stronę internetową, a oborniczanie na pewno to docenią.

Nie wiesz od czego zacząć? - Nie ma sprawy - tworzymy dla Was strony internetowe od wielu lat i również Ciebie poprowadzimy krok po kroku do wymarzonego celu. Własna strona www to fajna sprawa. A jeśli jeszcze wygląda i funkcjonuje jak należy - na każdym sprzęcie (czyli jest responsywna), to jest to dodatkowy atut... i spora przewaga nad całą konkurencją ze starodawnymi, nieaktualizowanymi i niedzisiejszymi stronami. Klienci zlecają nam tworzenie stron internetowych i otrzymują dokładnie to, czego szukali. I jesteśmy z tego dumni. Spróbuj!
projektowanie stron www w Obornikach
Pozycjonowanie stron Oborniki

Na sam szczyt w wyszukiwarce

Tworząc strony internetowe dla firm i ludzi z Obornik staramy się myśleć przyszłościowo: podążamy za najnowszymi trendami i oczekiwaniami odbiorców treści, pilnie sprawdzamy czego Twoi klienci poszukują. Budując przewagę Twojej strony internetowej nad wieloma innymi, wykorzystujemy pozycjonowanie stron. Na bieżąco używamy wszelkich dostępnych narzędzi przydatnych do dobrego pozycjonowania, z widocznym sukcesem. I są to zarówno działania krótkoterminowo, ale też niejednokrotnie długoterminowe. Dlaczego? Bo według nas WARTO!

Jeśli zatem prowadzisz działalność, ale chcesz przyciągnąć więcej klientów - daj nam znać. Porozmawiamy, ustalimy szczegóły działań i na pewno zdołamy Ci pomóc w realizacji Twojego planu. Rozumiemy Cię doskonale i wiemy, że Apetyt rośnie w miarę jedzenia :) Dlatego też zadzwoń, a pomożemy Tobie i Twojej stronie znaleźć się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce internetowej - gwarantujemy, że się da!

Wydruki reklamowe i promocyjne na miarę Twoich potrzeb

Jak często zdarza Ci się wchodząc do sklepu wziąć kolorową ulotkę lub promocyjną gazetkę? A jak często chciałbyś przekazać klientowi towar z dodatkowymi informacjami o pozostałym asortymencie związanym z Twoją działalnością? Prawda, że to działa? My już to wiemy i właśnie z tego powodu oferujemy firmom z Obornik usługi związane z szeroko rozumianą grafiką DTP. I nie muszą to być jedynie wizytówki, stworzenie logo firmy czy katalogi.

Możemy dla Ciebie przygotować o wiele więcej: stojaki reklamowe, billboardy, naklejki i wiele innych nośników reklamy - małych i dużych, standardowych i fantazyjnych - całkiem zaskakujących, z pazurem. Zapytaj, a zobaczymy co da się zrobić i doradzimy, by efekt był naprawdę super, a inwestycja się po prostu opłaciła. Bo jeden zadowolony klient przyprowadzi z pewnością wielu dalszych klientów. Zapraszamy kolejne firmy z Obornik do współpracy!
strony internertowe Oborniki
Pozycjonowanie stron Oborniki

Łatwe do przeglądania Sklepy internetowe

Jeśli Twoi klienci mało co kupują lub wychodzą ze sklepu nie kupując nic - mamy na to sposób! Od wielu lat tworzymy dla obornickich przedsiębiorców oraz całej Wielkopolski przyjazne sklepy internetowe, w których klient łatwo znajduje czego szuka, a właściciel bez problemu doda asortyment, zaktualizuje opis produktów lub doda świeże, najnowsze grafiki i zdjęcia (i to bez pomocy, samodzielnie). Domeną naszych sklepów internetowych jest łatwy w obsłudze, autorski system CMS, dzięki któremu każdemu przedsiębiorcy gwarantujemy jego bezproblemową obsługę oraz pełne wsparcie i pomoc w sytuacjach awaryjnych.

Tworząc dla Ciebie sklep internetowy podejmujemy współpracę, której celem jest zawsze pełne zadowolenie zleceniodawcy, czyli Twoje. Wybór naszego systemu CMS do zarządzania treścią pozwala w pełni kontrolować dane widoczne dla potencjalnych klientów naszego sklepu www. Co istotne - wszystkie realizowane przez nas projekty przeznaczone do sieci www są automatycznie skalowane pod urządzenie, na którym są wyświetlane i dzieje się tak bezżadnych strat dla wyświetlanej treści!


CD-WEB Agencja Interaktywna to doświadczona i renomowana firma, z powodzeniem od wielu lat działająca w branży usług internetowych. Specjalizujemy się w projektowaniu i implementacji nowoczesnych stron internetowych (w tym sklepów on-line), opartych na rozbudowanym, intuicyjnym systemie zarządzania treścią - CMS.

CD-WEB Agencja Interaktywna dba o wizerunek swoich klientów także w obszarze Social Media, prowadząc rozliczne działania nakierowane na interakcję pomiędzy firmą (marką) a użytkownikami. Pomagamy naszym klientom wykorzystać potencjał, jaki drzemie w nowych mediach.

Dojeżdżamy do klientów na terenie Gniezna i okolic.

CD-WEB jest agencją interaktywną, specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych i funkcjonalnych stron internetowych, działających w oparciu o autorski system CMS, nieustannie rozwijany i aktualizowany.

Nasza oferta obejmuje ponadto działania w obszarze Social Media, fotografię reklamową, usługi związane z pozycjonowaniem (SEO) oraz hostingiem. Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo tutaj.

Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, szanujemy ich czas, dlatego nie jest dla nas problemem dojazd do Państwa firmy - również w Obornikach i ościennych miejscowościach.


Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
Zapytanie
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon *
E-mail *
Treść zapytania *
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


 


CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem