Chodzież


Strony internetowe

Nasza Agencja Interaktywna oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozawla na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celeme jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to takżę optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki..
 
Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
Rynek usług internetowych jest jedną z najbardziej dynamicznych branż, nieustannie poszukującą nowych rozwiązań i ścieżek rozwoju. By skutecznie wykorzystać siłę i potencjał nowych mediów, CD-WEB Agencja Interaktywna podąża za tymi zmianami, śledzi je, niekiedy nawet wyprzedza. Doradzamy naszym klientom, pomagając zaistnieć i skutecznie działać w Sieci. Projektujemy strony www, budujemy sklepy internetowe, tworzymy grafikę DTP, prowadzimy szeroko zakrojone działania pozycjonerskie (SEO), eksplorujemy media społecznościowe.

Naszą ofertę kierujemy również do klientów z Chodzieży - zachęcamy do kontaktu, składania zapytań, w razie potrzeby dojeżdżamy na spotkanie.
CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem