Strony internetowe Chodzież


Strony internetowe

Nasza Agencja reklamowa oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozwala na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy w naszej agencji reklamowej projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celem jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to także optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki.
 

Chodzież to miasto, w którym prowadzisz lub chcesz rozkręcić swój biznes?

Być może Chodzież to nie wielka metropolia, ale właśnie dla jej mieszkańców warto się pokazać, odpowiednio zaprezentować.

Myślisz, że w Chodzieży nie ma to sensu? - Jesteś w błędzie, gdyż coraz więcej usług i towarów klienci szukają w internecie, a odbierając je lokalnie, osobiście. Mają możliwość poznać Ciebie - swojego dostawcę, i Twój zespół, zapytać o inne towary lub po prostu nawiązać bliższe, bardziej ludzkie relacje. Tak więc własna strona internetowa to dobry pomysł i bardziej profesjonalny wizerunek. Posiadając ofertę dla mieszkańców możesz ją przedstawić na swojej stronie internetowej dokładnie tak jak chcesz, a nie tak, jak narzucają Ci więksi gracze. I właśnie tym możesz wygrać i przyciągnąć lojalnych klientów. Zadbaj o swój image online, gdyż zazwyczaj kosztuje to znacznie mniej niż zrobienie tego samego "w realu". Boisz się nietrafionej inwestycji? - Nie ma czego, gdyż dla takich osób i firm jak Twoja tworzymy strony internetowe od 2002 roku! A jeśli nadal masz wątpliwości, to po prostu sam sprawdź nasze portfolio lub zadzwoń :) Nie gryziemy, a z pewnością dużo wyjaśnimy i rozwiejemy wszelkie niejasności. Jak to się mówi - wal śmiało!
projektowanie stron www w Lesznie
Pozycjonowanie stron Leszno

Bądź widoczny w sieci poprzez pozycjonowanie. Wysokie pozycje strony w google to podstawa?

Jest jedno ALE - trzeba najpierw Twoją stronę znaleźć. Spokojna głowa - tym także się zajmujemy - pozycjonowanie stron (np. z materiałami do pobrania) to jedna z naszych kluczowych działalności. Jak to mówią: jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz. Obalamy ten mit i tworzymy swoją teorię: zleć nam pozycjonowanie strony internetowej, a na pewno klienci znajdą Twoją stronę, Twój sklep internetowy i poznają Twoje produkty czy usługi. Mimo rzeczywistego faktu, że na rynku funkcjonuje wiele sklepów internetowych, to nie da się ukryć, że łatwo wpadająca w ucho domena internetowa (jej adres www) to nie wszystko, by ruszyć ze sprzedażą "z kopyta". Pozycjonowanie stron internetowych to dokładnie to, czego każdy rozsądny przedsiębiorca potrzebuje. My, dzięki ciągłemu aktualizowaniu naszej wiedzy, ale też dzięki zdobytemu już doświadczeniu i systematycznym pracom "na żywym organizmie", tworzymy strony internetowe (responsywne) i wiemy jak je pozycjonować, na co zwrócić uwagę i jakich działań unikać. Wszystko to dlatego, że robimy to... codziennie.

Projektujemy logotypy, ulotki, katalogi, wizytówki ... Potrzebujesz pomocy?

Nie chcesz aż tyle inwestować? Wolisz wersję papierową? - Rozumiemy to i szanujemy - przecież nie wszyscy chodzieżanie mają chęci i czas, by szukać w internecie. Czasami mała wizytówka lub dobrze opracowana ulotka potrafi zdziałać cuda... a potem to już dobra opinia niesie się pocztą pantoflową z ust do ust :) Tworząc dla Was grafikę reklamową nie zapominamy oczywiście o starych wyjadaczach w swojej branży - dla nich z chęcią przygotujemy większe broszury i obszerne katalogi produktowe - także w języku angielskim, niemieckim czy innych, bardziej egzotycznych! Każdy krok przy tworzeniu grafiki DTP jest nam bardzo dobrze znany, dlatego też doradzamy, poprawiamy, nakierowujemy... lub siedzimy cicho, gdy klient chce po swojemu, a dane rozwiązanie już mu się sprawdziło i potrzebuje tylko dobrej korekty, ewentualnie odświeżenia oferty. Myślicie, że Chodzież zasługuje na wydanie tutaj elektronicznej książki czyli ebooka? - Czemu nie... Uważamy, że warto iść z czasem, bo jest potencjał, a taki e-book można zawsze mieć przy sobie, bo zmieści się nawet w najmniejszej kieszeni. Naprawdę trudno spotkać osobę, która nie czytałaby treści właśnie w formie elektronicznej, na telefonie, czytniku czy tablecie.
strony internertowe Leszno


Rynek usług internetowych jest jedną z najbardziej dynamicznych branż, nieustannie poszukującą nowych rozwiązań i ścieżek rozwoju. By skutecznie wykorzystać siłę i potencjał nowych mediów, CD-WEB Agencja Interaktywna podąża za tymi zmianami, śledzi je, niekiedy nawet wyprzedza. Doradzamy naszym klientom, pomagając zaistnieć i skutecznie działać w Sieci. Projektujemy strony www, budujemy sklepy internetowe, tworzymy grafikę DTP, prowadzimy szeroko zakrojone działania pozycjonerskie (SEO), eksplorujemy media społecznościowe.

Naszą ofertę kierujemy również do klientów z Chodzieży - zachęcamy do kontaktu, składania zapytań, w razie potrzeby dojeżdżamy na spotkanie.
.

Dojeżdżamy do klientów, również na terenie Leszna.Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
Zapytanie
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon *
E-mail *
Treść zapytania *
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


 


CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem