Gniezno


Strony internetowe

Nasza Agencja reklamowa oferuje projektowanie i tworzenie stron www zgodnie z najnowszymi trendami i standardami projektowania. Każda wykonana przez Nas strona internetowa jest responsywna co pozwala na prawidłowe wyświetlanie jej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklepy internetowe

Nasz sklep internetowy spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dużą zaletą naszego sklepu jest prostota w administrowaniu oraz mnóstwo gotowych i rozbudowanych modułów. Dzięki autorskiemu systemowi możemy wdrożyć nietypowe rozwiązania. Nasze sklepy są w pełni responsywne.

Grafika reklamowa DTP

Grafika reklamowa to ważna i skuteczna forma zaprezentowania siły oraz potencjału marki. Oferujemy w naszej agencji reklamowej projektowanie folderów reklamowych, katalogów produktowych, ulotek, wizytówek, banerów, logotypów, księgi znaków, papierów firmowych, rollupów (potykaczy), plakatów i innych materiałów.

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) to typ marketingu, którego celem jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych, a głównie w Google. Pozycjonowanie to także optymalizacja strony lub sklepu internetowego pod wyszukiwarki.
 

Tworzenie stron internetowych dzięki rekomendacjom

Mimo, że Gniezno wszystkim Polakom kojarzy się z historią, zabytkami i tradycją, to jednak istniejące tu firmy, przedsiębiorstwa i startupy oraz małe działalności nie mogą polegać jedynie na takich skojarzeniach reklamując się. Konkurencja jest olbrzymia - zwłaszcza biorąc pod uwagę cały rynek krajowy. By się wybić z tłumu, spośród regionalnych przedsiębiorców warto zareklamować swe usługi i produkty na odpowiednio stworzonej stronie internetowej. Taka strona www daje możliwość wyróżnienia się w Gnieźnie i umożliwia dostęp klientom do wszystkich informacji 24 godziny na dobę. Czyż to nie wspaniałe?

Dla lokalnych firm z okolic Gniezna oferujemy tworzenie stron internetowych także w innych językach, choć najczęściej są to strony wielojęzyczne, kierowane do wybranych grup odbiorców i stworzone pod konkretne rynki europejskie. Oczywiście pamiętamy też o tych mniejszych, początkujących działalnościach. Czy wiemy jak stworzyć strony internetowe? Odpowiedzią niech będzie nasze bogate portfolio i klienci powracający z kolejnymi zleceniami. Nie ukrywamy też, że znaczna część naszych klientów trafia do nas z polecenia. To chyba najlepsza rekomendacja dla niedowiarków :)
projektowanie stron www w Gnieźnie
Pozycjonowanie stron Gniezno

Odpowiednio dobrane materiały promocyjne i grafika reklamowa

Jednak tradycja Gniezna zobowiązuje! Nie wszyscy muszą się skupiać na reklamie online - czasami łatwiej, poręczniej i przyjaźniej dla potencjalnego klienta jest wydrukować katalog. Może wystarczyć poręczna ulotka lub dobrze przemyślana wizytówka reklamowa. Wszystko w jednym miejscu i... dostępne bez komputera czy internetu. Pani lub Pan wsadza naszą ofertę do torby lub kieszeni i w wolnej chwili, nie męcząc wzroku, na spokojnie może całość przestudiować. Tak, grafika reklamowa DTP to jeden z naszych koników - dotarcie z produktami naszych gnieźnieńskich zleceniodawców do głów i serc klientów oraz ich rodzin :) Zleć nam przygotowanie ulotek, katalogów, wizytówek, by dotrzeć do wszystkich - także tych mniej obytych z internetem. Oni też są konsumentami i fajnie będzie, gdy ich potrzeby trafią właśnie na Twoją ofertę!

Grafika DTP to magia, dzięki której możesz wytworzyć chęć lub potrzebę zdobycia Twojego produktu. Wygraj tę walkę z konkurencją i postaw na współpracę z firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zapraszamy!!!

Sklepy internetowe z przyjazną obsługą

Masz sklep internetowy i nie za bardzo wyróżnia się on spośród innych? Brakuje Ci w nim wielu funkcji i możliwości personalizowania? A może szukasz bardziej intuicyjnej obsługi? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy Twój sklep tak, by gnieźnianie go polubili i... wracali po jeszcze. Pomożemy Ci stworzyć taki sklep www, by jego obsługa - zarówno z Twojej strony, ale przede wszystkim przyjazność dla klienta, były realnie odczuwalne. W tworzonych sklepach internetowych stawiamy na sprawdzone rozwiązania, pełną intuicyjność oraz łatwe zarządzanie wszystkimi elementami.

Oferujemy Ci nasz autorski system CMS czyli sprawdzone narzędzie do zarządzania treścią w Twoim sklepie internetowym. I nie ma znaczenia czy chodzi o teksty, grafikę, dane produktowe lub opisy - wybierając nasze rozwiązanie to Ty jesteś szefem, szefową, menadżerem. A jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, upewnić, poprawić, ulepszyć - daj nam znać, bo jesteśmy dostępni dla naszych klientów również wtedy, gdy zlecona usługa została już wykonana.
strony internertowe Gniezno
projektowanie stron www w Gnieźnie

Pozycjonowanie stron zgodnie z wytycznymi klienta

Zastanawiasz się: dlaczego klienci do mnie nie trafiają? Myślisz: czemu klienci nie widzą mojej strony lub mojego sklepu? Odpowiedź jest prosta - bo konkurencja postarała się bardziej. Ale my pomożemy Ci to zmienić. Jeśli dasz nam szansę i czas (tak, to istotny element całej układanki), to rozeznamy sytuację i podejmiemy takie działania, by Twoja strona i produkty znacznie częściej pojawiały się w wynikach wyszukiwania w internecie oraz by były widoczne na wyższych pozycjach niż dotychczas.

Dobrze wiemy, że zależy Ci, żeby Twoje usługi i produkty były łatwo znajdowane, gdy gnieźnieńscy konsumenci będą ich szukać. Ale to nie wszystko! Możemy zadziałać tak, by Twoja działalność była łatwiejsza do znalezienia dla klientów z całej Polski. Wybór i strategia zależy od Ciebie - resztę pozostaw nam, gdyż wiemy na czym polega pozycjonowanie stron www i jak uzyskać najlepsze wyniki w krótszym lub dłuższym czasie. Zapraszamy do kontaktu, by uzyskać konkretną, rzeczową i pełną informację zwrotną - dokładnie taką, jakiej szukasz i dokładnie tą, której potrzebujesz.


CD-WEB Agencja Interaktywna to doświadczona i renomowana firma, z powodzeniem od wielu lat działająca w branży usług internetowych. Specjalizujemy się w projektowaniu i implementacji nowoczesnych stron internetowych (w tym sklepów on-line), opartych na rozbudowanym, intuicyjnym systemie zarządzania treścią - CMS.

CD-WEB Agencja Interaktywna dba o wizerunek swoich klientów także w obszarze Social Media, prowadząc rozliczne działania nakierowane na interakcję pomiędzy firmą (marką) a użytkownikami. Pomagamy naszym klientom wykorzystać potencjał, jaki drzemie w nowych mediach.

Dojeżdżamy do klientów na terenie Gniezna i okolic.Zadzwoń:
+48 507 187 127
lub napisz:
Dojeżdżamy
do klienta
 
Zapytanie
Imię i Nazwisko *
Firma
Telefon *
E-mail *
Treść zapytania *
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od CD-WEB Agencja Interaktywna Patryk Zalewski, ul. Sadowa 7, 60-185 Skórzewo, NIP: 6731680113 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.
Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom:


 


CD-WEB Agencja Interaktywna
Zadzwoń top
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich użycie. Więcej w polityce prywatności i wykorzystania plików cookies. OK, rozumiem